Služba CWS v komerčním provozu

Praha, 11. června 2014 – Na začátku tohoto roku představila společnost Central European Data Agency, a.s. službu CEDA Web Services (CWS).

Jedná se o mapovou službu, která novým způsobem zpřístupňuje nejpřesnější digitální mapové podklady CEDA pro Českou republiku a Slovensko. V posledních několika měsících byla služba provozována jen v testovacím módu, avšak od měsíce června vstupuje do komerčního provozu a je plně připravena na poskytování služeb s garantovanou dostupností.

Nově uveřejněná verze CWS obsahuje aktuální mapové podklady a má vylepšenu řadu funkcí. Bylo zdokonaleno hledání tras, je možné počítání mýtných poplatků včetně možnosti naplánovat si trasu dle parametrů vozidla. Celkového zlepšení také dosáhla funkce hledání adres. Je možné vyhledávání a filtrování podle PSČ, hledání okresů a krajů, hledání adres s evidenčními čísly nebo práce s částmi obcí a měst. Další aktualizace mapových podkladů je plánována v horizontu 2 měsíců.

Pokud máte zájem o bližší informace o službách CWS, kontaktujte nás a získejte testovací přístup. Více informací Vám poskytneme na e-mailu: cws@ceda.cz 

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací